SDH Sloup

Soutěže

soutěže > muži 2014

III. Kolo – Jizerské ligy Kosmonosy

17.5.2014

na 3B úzké, terče – sklopné

Počasí jak na houpačce a v hlavách ještě příprava na Noční soutěž…. Rezervačku máme jako 10tí a tak příjezd, rozběhat, zahřát připravit materiál a dát nějakej lepší čas, což se povedlo ale pouze na jednom proudu 17, 62s a druhý bohužel až 21,14s. Vítr zde v Kosmonosech je hodně nepříjemný a kdo není u čary tak bohužel nesrazí, to se bohužel stalo i nám. Nevadí potrénujem a příště se uvidí kdo s koho.

Sestava: Michal Zrno, Pavel Liška, David Liška, Marek Malý, Tomáš Wojnar, Tomáš Fiala, Jan Knapp

II. Kolo Jizerské ligy – Úmyslovice

10.5.2014

na 3B úzké, terče – sklopné

Sraz v 8 hodin ráno a náš cíl, urvat nějaké body do tabulky a napravit si reputaci. Od hasičárny nás odjíždí pouze 5, Baďa je s dětmi na soutěži ve Kšelých a pak do Úmyslovic za náma dorazí a ještě si musíme půjčit pravý brko z Tatobit. Přijíždíme mezi prvními a tak je čas na přípravu materíálu a rozběhání. Baďa přijíždí a jdeme na start, zadek na jistotku, béčka natažený, rozdělovač na místě a výsledný čas 17, 83s a 3.místo.

Sestava: Michal Zrno, Pavel Liška, David Liška, Marek Malý, Tomáš Wojnar, Tomáš (Tatobity Sport), Tomáš Fiala

I.kolo Podkozákovské ligy –Tuř

3.5.2014

na 2B, terče – sklopné

Po dopoledním nezdaru jsem vyrazili ještě kousek za Jičín a to konkrétně do Tuře, kde se konalo také první kolo „Podkozy“. Na start a kolem základny betónový náběh, trať z kopce dolu…. pokus o 14,?? čas…. Na základně vše na jistotu, možná rychlejší voda mohla být…ááááále ty sestřiky, výsledná čas 17,3?s

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Pepa Tatobity, Tomáš Wojnar, Tomáš Fiala, Jan Knapp

I.kolo Jizerské ligy – Krásná Ves

3.5.2014>

na 3B úzké, terče - sklopné

Jizerská liga, to je náš cíl pro tento rok, a tak jsme vyrazili na první kolo do Krásné Vsi, kde se nám pořád nedaří prolomit smůlu, která nás na tomhle terénu provází. Problém začal už při přijezdu a vybalení materiálu, když Fialík zjistil že si nezabalil svojí hadici na proud :D. Ještě že máme Martina z Lenkou kteří nás přijeli podpořit a zapomenutý materiál přivezli. Děkujem! Tak a čas se nachýlil a my stáli na startu… menší zaváhaní na rozdělovači a fatální chybě na béčkách končíme s neplatným pokusem.

Sestava: Michal Zrno, Jan Kulovaný – Kulda(Bezděkov p. Tř.), David Liška, Marek Malý, Tomáš Wojnar, Tomáš Fiala, Jan Knapp