SDH Sloup

Soutěže

soutěže > muži 2012

14.ročník "O pohár VŘSR-Memoriál V.I.Lenina

28.10. 2012

V 5 hodin ráno se všichni scházíme před hasičárnou a připravujeme se na plánovaný závod. Na prezentaci v 8 hodin to stíháme jen tak tak a jsme rádi, že jsme konečně na místě. Pro nás holky startovní číslo 12 znamená rychlé převlékání do legín a dresů. Po pár minutách se nacházíme na startu. Svůj první start ulijeme – Markét (bečkařka) pohnula nohou. Naštěstí náš druhý start je v pořádku. Ovšem jsme mohli vidět malinké zaváhání na rozdělovači a poté na pravém proudu a končíme s časem 20:??(levý proud 17:??). Kluci na svůj běh kolem rakve musí počkat až do 14 hodiny. Celý den prší (později začne sněžit) a opravdu jsme všichni promrzlý. Když už konečně vidíme známé tváře na startu, Baďovi spadne košík ze stroje na zem. S tímto problémem se popere excelentně. Na útoku je to, ale znát a tak konečný čas je 17:??. Snad se příští rok předvedeme v lepší formě a s větším štěstím.

Sestava muži:Baďa, Mára, David, Lexa, Tomí, Strejček, Čery (sdh líchovy) a doprovod Lišák

Sestava ženy:Veru, Pavča, Ráďa, Markét, Cecka, Bugí, Věra

Vyhlášení Brdské ligy 2012

28.10.2012

Po příjezdu z Lenina se ohřejeme doma asi hodinku a zase pokračujeme v našem plánu. Tím je vyhlášení brdské ligy. Naše skupina zde byla očekávána, jelikož jsme se omluvili z opoždění. Chvíli po rozkoukání nás vyhlašují a my si jdeme s radostí pro pohár. Ještě jednou musím zmínit 2. místo žen a 3. místo mužů v celkové soutěži brdské ligy. Zbytek večera strávíme v dobré společnosti.

Sestava: Baďa, David, Lexa, Veru, Tomí, Věra, Bugí, Bára, Pavča, Lišák

Posvícenská soutěž

13. 10. 2012

Bojanovice

na 2 hadice B, plechovky, netradiční pravidla

Opět jsem jeli podpořit kamarády z Bojanovic na jejich tradiční posvícenskou soutěž. Pravidla se vždy dozvíme až na místě, ale našemu týmu to nedělá problém. Rozdíly byly v rozhazování hadic, sání přes vývěvu, materiálu umístěného na startovní čáře (kromě mašiny) a po sražení plechovek nutnost doběhnout od kádě s plným kýblem k nástřikové čáře a povalit plechovku. Útok se nám rozeběhl výborně, ale bohužel prasklá savice nás posunula na poslední místo. Po naléhání diváků jsme útok nevzdali, stroj posunuli a zdárně dokončili.

Sestava:Pavel Liška, Michal Zrno, Tomáš Wojnar, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Ondra

O pohár starosty MČ Praha - Zličín

22. 09. 2012

Praha – Třebonice

na 3 hadice B, terče nástřikové

Na tuto soutěž jsme jeli v pozměněné sestavě, ale s touhou do třetice obhájit vítězství a nepustit putovní pohár z našich rukou. Bohužel jsme ani jeden pokus nenabrali vodu a měli neplatný pokus. Dnes již víme, že to bylo prasklou savicí.

Sestava:David Liška, Fanda Obermajer, Alexander Sedláček, Pavel Liška, Michal Zrno, Tomáš Wojnar, Tomáš Fiala

Memoriál Třebonice

8.9.2012

na 3B široké, terče – nástřikové

V 8 : 30 ráno dáváme srazík před haskou a nabíráme směr Praha – Třebonice kdy se soutěží v disciplínách štafeta na 4 x 100 metrů s překážkami a „královská“ disciplína požární útok. Na štafety mám složené dva týmy. První jistící štafeta dává 69,15s a druhá rychlejší s přehledem dává 63,21s. Po štafetách jsme na prvním místě a jde se na útok......ten dáváme za 21,??s a taktéž první místo. Celkově končíme na 1.místě.

Sestava:Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Jan Knapp a Tomáš Wojnar

Noční soutež Mokřice

25.8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po celodenní brigádě jsme vyrazili do Mokřic na noční soutěž, kde bylo cílem získat krásný, putovní pohár. Byly dva pokusy a časy se sčítaly. Pořadatelé připravali netradiční náběh k základně tak, že "zadek" musel obíhat základnu do L. V prvním pokusu 18:54, ve druhém nastala lehká chyba u levého proudaře a u trojáku. Čas 49:??.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Mára z Líchov

IX.kolo Brdské ligy – Zalužany

12.8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Chladnou bukovskou noc ráno střída sluníčko a my se přesouváme po ose do 30km vzdálených Zalužan, kde v 11 hodin startuje předposlední kolo BL. Základní kolo vyhráváme s časem 15,11s (druhý terč 15,06). Do čtvrtfinále jdeme s Bukovou a terče jsou schozeny ve 14ctkovém čase, respektive 14,96s (druhý terč 14,65s). O postup do finále svádíme souboj s Namnicí a vítězíme s časem 16,13s. Ve finále se utkáváme se s domacími Zalužany a z tohoto souboje vycházíme vítěžně s časem 14,91s. Obrovská radost a nadšení, jen tak dál...

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Jan Knapp

IX.kolo Brdské ligy – Buková

11.8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Ještě nám nestačili uschnout hadice z minuleho dvoukola a hned tu máme další, premiéru v pořadatelství si odbyla Buková. Vylosováno máme 8. Rozcvičit, zahřát, protáhnout a jde se na to. Bohužel nějakým nedopatřením se stala chybka na trojáku, kde se nepodařilo zapojit béčkový spoj a rázem byl neúpěch na světě, takže NP. Snad příště....

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Jan Knapp

VIII.kolo Brdské ligy – Kojetín - Petrovice

5.8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Nedělní kolo BL se odehrává nedaleko Sedlčan. Perfektní povrch, slunečné počasí, prostě ideální podmínky. Bohužel moc sluníčka dolehlo asi i na pravého proudaře, který nedává proudnici a končíme na 17.místě.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Jan Knapp

V. kolo Fire night cup Nová Ves nad Popelkou

4. 8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po 7. kole vyrážíme na noční soutež do Nové Vsi nad Popelkou na FNcup. Věřili jsme na lepší umístění, ale náš bečkař udělál krásnou mexickou vlnu, otevřel se kouhout na rozdělovači a bylo to v trapu. S časem 20:77 jsme se umístili na 12. místě.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Tomáš Wojnar

VII.kolo Brdské ligy – Malé Přílepy modré - Chýňava

4.8. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Na 7. kolo BL vyrážíme na Berounsko. V základním kole dáváme 16,10s a jdeme do čtvrfinále s Nalžovicemi, které porážíme časem 16,35s a jdeme dál. Dalším soupeřem jsou pro nás Radětice, které porážíme i přes prostřik na pravém proudu s časem 17,30s. Ve finále si dáváme i líchovské panthery a vyhráváme 7.kolo Brdské ligy a spoustu hodnotných cen.

Sestava:Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Jan Knapp

VI.kolo Brdské ligy – Líchovy

22.7. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po zdařilé noci následuje probuzení do nedělního rána a pokračování dalšího kola BL, které pořádali SDH Líchovy. Naším útokem uzavíráme základní kolo a dáváme druhý nejlepší čas základního kola 16,02(PP 15,90s). A opakuje se scénář ze soboty a ve čtvrtfinále se potkáváme s Kotenčicemi a pořážíme je s časem 15,80s(LP 15,63s). Nasledoval opět stejný souboj s Raděticemi akorád s tím rozdílem že úspěsnější byl pro nás s časem 15,29s(LP 15,25s) a jistě postupujeme do finále a tam je naším soupeřem Namnice. Vítězíme s časem 15,70s(LP 15,38s) a odvážíme všechny body a spoustu cen.

Sestava:Ráďa alias Eva z Líchov, Marek Malý, Pepa z Tatobit, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar, Jan Knapp

V.kolo Brdské ligy – Solopysky

21.7.2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

A máme tu první dvoukolo Brdské ligy v tomto ročníku. Bohužel počasí útokům vůbec nepřeje, ale nevadí na start jdeme jako 14tí a dáváme čas 16,38s(LP 16,01s). Do čtvrtfinále jdeme s Kotenčicemi, které díky rychlejším sestřikům vyhráváme s časem 16,15(LP 15,94s). Další souboj o postup do finále podstupujeme s Raděticemi, bohužel tento souboj prohráváme s časem 24,32(LP 15,84s) a jdeme bojovat o „bednu“ s Nalžovicemi...... podařilo se a vyhráváme 3.místo za čas 16,09(PP 15,90s) a odvážíme 14 bodů do tabulky.

Sestava: Ráďa alias Eva z Líchov, Marek Malý, Pepa z Tatobit, Pavel Liška, Tomáš Fiala, Tomáš Wojnar a Jan Knapp

IV. kolo Brdské ligy - Chotilsko (Prostřední Lhota)

15. 7. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po návratu z vody, vyrážíme na další kolo Brdské ligy do Prostřední Lhoty pořádané hasiči z Chotilska. S časem 15:72 postupujeme do čtvrtfinále z 1. místa, kde nás čeká souboj s družstvem ze Zalužan. Vyrovnaný souboj, bohužel prohráváme kvůli prostřiku na levém proudu o 4 setinky s časem 15:89. (Čas Zalužan: 15:85). Čas pravého proudu byl 15:14. Končíme na celkovém 6. místě.

Sestava:Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Tomáš Wojnar

V. kolo Podkozákovské ligy – Tatobity

7. 7. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po težkém ranním vstávání nasledoval přesun ke kamarádům do Tatobit, kteří pořádali jedno z kol PKL. Na start jsme šli někdy ke konci, takže času mraky, někdo spal, někdo koukal na útoky, někdo navštívil místní stánky s občerstvením. Nadešel čas a připravovali jsme si náčiní na základnu, od výstřelu trval útok pouhých 6 sekund z důvodu nenašroubovaného koše, který skončil za kádí. Neplatný pokus.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Tomáš Wojnar

IV. kolo Fire night cup Krásná Ves

6. 7. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

V pátek 6.července jsme nabrali směr Krásná ves na čtvrté kolo FNCupu. Po přijezdu rozbalíme a vybalíme věci, postavíme stany a zanedlouho se přižene déšť který skrápí dráhu po celou dobu útoků v kategorii žen. Poté nasledovali muži a mezi nimi se startovním číslem 17 i my. Pěkně rozběhnutý útok pokazila chybka na levým proudu, kdy proudař dával proudnici na popátý a zaklekával současně s vodou. Vysledný čas 16,99s stačil na 7. místo které jsme řádně zapily.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, David Liška, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Tomáš Wojnar

III.kolo Firenight cup – Vesec u Liberce

30. 6. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po dvou bramborrových umístěních v tomto víkendu jsme ve Vesci doufali v medaile. S časem 15:97 jsme se ujali vedení, bohužel jsme byli postupně odsunuti až na „naše“ 4. místo. Vítězný čas večera byl 15:54 v podání SDH Karlinky.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, Saša Sedláček, Matěj z Jablonečku, Tomáš Fiala, Honza Knapp, Tomáš Wojnar

IV. kolo Podkozákovské ligy – Podůlší

30. 6. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Druhý den, jsme se přesunuli do kousek vzdáleného Podůlší, kde jsme dokončili svůj útok s časem 15:49 a už pomýšleli na lepší umístění. Cestu na bednu nám ale zkomplikovali kamarádi z Tatobit, kteří shodili terče ve stejném, ten den 3. nejlepším čase – 15:49. Boj o 3. místo rozhodli setinky. Tatobity dokončili s časem 15:21, my 15:23. Opět jsme se umístili na 4. místě.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, Saša Sedláček, Matěj z Jablonečku, Tomáš Fiala, Honza Knapp, Tomáš Wojnar

III. kolo Podkozákovské ligy – Vesec - NOČNÍ

29. 6. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Úmorné vedro, topící auto. To je cesta na první prázdninové závody do Vesce kde nám nešla mašina podle představ a skončili jsme na 4. místě s časem 16:10.

Sestava: Michal Zrno, Marek Malý, Saša Sedláček, Matěj z Jablonečku, Tomáš Fiala, Honza Knapp, Tomáš Wojnar

II.kolo Firenight cup – Frýdštejn

16. 6. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

V pozdních večerních hodinách nasedáme do aut a nabíráme směr Frýdštejn. Po přijezdu a rychlém okouknutí trati následuje ještě rychlejší vyndavání materiálu z auta a příprava na náš pokus který se už blížil. Čas se nachýlil a my se připravujeme na základně, výstřel, všechno klapne jak má ale a až zapojení proudnice na jeden zub na pravém proudu nám bere šanci na úspěch, bohužel neplatný pokus.

Sestava: Michal Zrno, Pavel Liška, Saša Sedláček, Marek Malý, Tomáš Fiala, Proudař z Karlinek, Tomáš Wojnar

Děkujeme za výpomoc proudaři s Karlinek.

O pohár Obřího sudu – Firenight cup Jeřmanice, Dlouhý most

9. 6. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

V podvečerních hodinách jsme vyrazili v dobré náladě směr Dlouhý most na 1.kolo Firenight cupu. Dopředu máme zarezervováno startovní číslo 25 a tak máme mraky času. V průběhu závodu hodně týmů kazí a tak cejtíme šanci. Hurá konečně nastal náš čas, kolem půl druhé ráno se jdeme připravovat na základnu, Všechno klaplo, voda letí vpřed ale mohla jít rychleji :D, terče sraženy v čase 16,94s PP a 17,18s LP a tento čas je nakonec vítězný a 15cti bodový příděl do tabulky je náš. Děkujeme našim fanynkám za podporu :)

Sestava: Michal Zrno, Pavel Liška, František Obermajer, Marek Malý, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Tomáš Wojnar

II. kolo požárního sportu - Lety

2. 6. 2012

požární útok, štafeta 4x100m, běh jednotlivců překážky - 100m.

Dne 2.června jsme se zúčastnili Okresního kola v PS. Začalo se v 9 hodin požárním útokem ve kterém jsme skončili na druhém místě s časem 28:95s. Poté nasledovala disciplína běh na 100metrů s překážkami kde každe družstvo muselo zaběhnout 4 platné časy, což se nám povedlo a končíme na krásném zase druhém místě. Třetí disciplína - štafeta 4 x 100 metrů na které máme dvě štafety, jedna rychlejší a druhá jistící :D. Rychlejší štafeta tuto disciplínu jasně vyhrála a druhá jistící skončila o pouhých 7sekund za první a skončila na třetím místě. V Celkovém pořadí jsme se umístila na 2.místě.

Sestava: Michal Fiala, Marek Malý, Pavel Liška, Saša Sedláček, Michal Zrno, Tomáš Fiala, Jan Knapp, Petr Klika

II. kolo Brdské ligy - Dalovy

20. 5. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Začátek sezóny se pomalu rozjíždí a s ním i druhé kolo Brdské ligy, kde samozřejmě nesmíme chybět. Premiéru v pořadatelství si odbyli hasiči z Dalov na vypůjčeném fotbalovém hřišti v Divišově a připravili ideální podmínky. Počasí jednoznačně v lepší kondici než minulý týden a tak nezbývá než nástup, rozlosování a hurá jde se bojovat o body. Lišákova šťastná ruka nám nese JOJO s číslem 19náct:-). Takže rozběhat, rozcvičit, protáhnout a jde se na to. Jsme na startovní čáře, výstřel, bohužel spadlá proudnice rozhodila středy Baďovi na proudu, ještě mírné zdržení rozdělovače stačilo pouze na čas 17,24 s. a 9.místo, ale 2 bodíky do celkové tabulky se vždycky hodí. Snad se nám příště cca. za 1 měsíc bude dařit lépe, protože příští týden nás čeká Noční útočení na domácí půdě.

Sestava: Michla Fiala, Pavel Liška, David Liška, Marek Malý, Tomáš Fiala, Michal Zrno, Jan Knapp

I. kolo Brdské ligy - Jablonná

13. 5. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po sobotních větrných závodech jsme se vydali na 12. ročník Brdské ligy, jejíž 1.kolo se konalo v Jablonné. Počasí takové všelijaké, ale lepší než v sobotu, rozložíme lavičky, připravíme materiál a zanedlouho jdeme na nástup. Poté rozlosování, máme číslo 22 ze 23 zúčastněných. Čas C hodina H se nachýlila a my jsme na startovní čáře... výstřel, luxusní koš, voda letí vpřed a sestřiky na LP 15,84s a na PP 15,79s, po základní části nám patří třetí místo, putujeme do play off, kde se utkáváme s domácí Jablonnou. V tomto souboji vítězíme s časem 16,31s a postupujeme do semifinále ve kterém se setkáváme s Dalovy a to už s vypůjčeným pravým proudařem z Jablonné, protože Baďa si v předchozím útoku natáhl sval :(. Bohužel tento pokus hodnocen jako N, za přešlap proudaře na nástřikové čáře. A tak jdeme do souboje s Chrásteckými draky, souboj zkončil dřív než začal, padající savice s košem zavadila o páku plynu a spadla na zem... a tak po svolení jednoho z rozhodčích jdeme dát vše dopořádku a v tom druhý rozhodčí zvedá červený praporek, bohužel tato úprava byla po vypršení času na přípravu základny a tak končíme na 4.místě.

Sestava: Michla Fiala, Pavel Liška, David Liška, Marek Malý, Tomáš Fiala, Michal Zrno, Jan Knapp, samozřejmě děkujeme proudaři z SDH Jablonné za výpomoc

I. kolo Jizerské ligy - Kosmonosy u MB

12. 5. 2012

na 3 hadice B, terče – sklopné

Dne 12.května za podzimního počasí vyrážíme směr Mladá Boleslav, respektive do Kosmonos na I. kolo Jizerské ligy. Po příjezdu zaplatíme startovné, čekáme na zbytek týmu a omrkneme perfektně připravenou, náběh a prostor kolem základny zámková dlažba, trať fotbalové hříště, naprosto ideální podmínky. Největší nepřítel byl vítr, který nejenom odnášel stany (i náš :D) a taky nadělal spoustu práce většině proudařům, ale nepředbíhejme :) Útoky začínají a největší favorité kazí, náš čas už se blíží, na základnu jdeme jako 14. v pořadí. Materiál připraven, odcházíme na start...výstřel, koš na takovou „větší jistotu“, mašině se nějak nechce, asi nemá svůj den :D, proudaři na čáře a nakonec je z toho povedený útok končící časem 19,82 a my končíme na 8.místě z 20 družstev mužů. Sbalíme nářadí, a jdeme dokoukat zbytek družstev, která na svůj útok čekají. Poté nasleduje nástup, vyhlašení a poté razíme směr domov nabrat síly na nedělní závody.

Sestava: Marek Malý, Pavel Liška, David Liška, Saša Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp a Michal Zrno

Memoriál Vl. Nového– Třebonice

5. 5. 2012

na 2 hadice B, terče – sklopné

Po závodě na 3B pro nás pořadatelé připravili další závod. Závod byl na jeden pokus a družstva mohla být libovolně smíšena z mužů a žen. Dnes se nám dařilo a vybojovali jsme další 1. místo.

Sestava: Marek Malý, Pavel Liška, David Liška, Saša Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp a Michal Zrno

Memoriál M. Bubníka – Třebonice

5. 5. 2012

na 3 hadice B, terče – nástřikové

V sobotu 5.5. jsme po okrskovém kole opět roce zavítali do Třebonic na Memoriál Milana Bubníka, kde jsme obsadili 1. místo.

Sestava: Marek Malý, Pavel Liška, David Liška, Saša Sedláček, Tomáš Fiala, Jan Knapp a Michal Zrno

I. kolo požárního sportu ve Hvozdnici

05. 05. 2012

V sobotu 5. května jsme vyrazili v rekordním počtu 4 družstev na první kolo v požárním sportu, které se konalo na fotbalovém hřišti ve Hvozdnici. Nejprve běžely ženy, kterých se do Hvozdnice sjelo 5 družstev. Soutěž rozběhly s číslem 1 suverénně naše ženy (dorostenky) a obsadily s časem 22, 11 krásné první místo. Se startovním číslem 5 vyběhly po krátkém tréninku i naše ženy (družstvo B). Ze sedmi závodnic to pro 2 z nich byl první závod v životě, pro jednu pak po dlouhých letech. Další členky, jako stálice, absolvovaly závod pro radost. Po pohodovém a na jistotu zaběhlém útoku vybojovaly holky čas 29,29 a zařadily se hned za dorostenkami na krásné 2. místo. Naši muži také postavili do závodu 2 družstva. Se startovním číslem 2 vyběhlo družstvo B, které po zaváhání na béčkách muselo nejen znovu namočit, ale i spojit přetlakový ventil a hadici B ke stroji, a tak ztratilo cenné vteřiny. S konečným časem 51, 16 se muži B umístili na posledním 6. místě. Opět suverénně a na jistotu vyběhli k základně se startovním číslem 4 i muži A. Útok se jim podle očekávání vydařil a s časem 19,07 obsadili krásné 1. místo. Celé sportovní dopoledne proběhlo svižně. Nálada byla dobrá, počasí přálo a pořadatelé zvládli celou akci výborně.

muži "A": David Liška, Pavel Liška, Marek Malý, Alexander Sedláček, Tomáš Fiala, Michal Zrno a Jan Knapp

muži "B": Jan Chrastil, Lukáš Vich, Petr Kruch, Jiří Žemlička st., Jiří Žemlička ml., Petr Klika a Lukáš Rolník

Výsledková listina:

umístění SDH
1. místo SDH Sloup "A"
2. místo SDH Slapy
3. místo SDH Bratřínov
4. místo SDH Buš
5. místo SDH Davle
6. místo SDH Sloup "B"

Klučovská ulice 2012

Dne 28.dubna jsme za velmi slunečného počasí vyrazili do Klučova na „stovky“. Tato soutěž je specifická tím, že se běhá na asfaltovem povrchu. Po zaplacení startovného a nástupu jsme se šli rozcvičit, i když na to moc nebyl čas a vše to vypuklo. Každý závodník měl dva pokusy a kategorie byly rozděleny na dorostenky, dorostence, může a ženy. Závod byl dobrým tréninkem na rychle se blížící postupová kola, ale alespoň jsme zjistili, kdo kde má ještě jaké rezervy.A jak jsme dopadli? Následovně: V kategorii dorostenek si 1.místo vybojovala Monika Trávová, krásné 2. místo obsadila Veronika Dudková a 4. místo Lucie Vnoučková z celkově sedmi zúčastněných. V Kategorii žen si pohár za 3.místo odvezla Věra Bažantová z celkově pěti soutěžících. Kategorie můži jsme měli trojí zastoupení a to vybojovalo toto umístění: 5. místo Michal Zrno, 6. místo Tomáš Fiala a 7 .místo Marek Malý z celkově jedenácti běžců. Na začátek sezóny si myslím, že to není vůbec špatné, a hurá na další závody. Ahóóój Marek