SDH Sloup

Soutěže

soutěže > dorost 2013

Okresní kolo - dorost – Třebonice

19. 5. 2013

Za krásného počasí vyjíždíme na nám už známý stadion, kde se bude konat okres Prahy-Západ, Prahy-Východ a Prahy. Nálada panuje dobrá, když doběhneme štafetu s časem 72:??s ve složení Bugí, Adélka. J, Veru, Adélka. V. Poté následují testy, které píšeme na elektrických zařízeních. Přes jednu chybu jsme klidné, protože v celém okrese jiné dorostenky nejsou. Stovky běžíme všichni na jistotu a své lepší výkony si schováváme na kraj. Útok se nám nedaří podle našich představ, ale i tak ten čas stačí. Celou soutěž mezi kraji za dorostenky vyhráváme a jedem na kraj.

Sestava: Veru Dudková, Simča Klusoňová, Monika Trávová, Kája Kutilová, Lucie Vnoučková, Adélka Vnoučková, Adélka Julišová, Domča Julišová

Klučovská ulice 2013

datum: 27. 04. 2013

místo konání: Klučov

Dospělí a dorost začal svou sezónu u našich kamarádů z okresu Kolín v obci Klučov závodem na 100 m překážek jednotlivců. Vedlo se nám jako aprílovému počasí. Někdo byl s výkonem spokojen, jiný ne. Dobrá nálada vládla celým závodem a my se sem budeme určitě rádi vracet.

Kategorie dorostenky
Adéla Julišová – 21,30 s – 2. místo
Monika Trávová – 22,13 s – 3. místo
Adéla Vnoučková – 22,78 s – 4. místo
Lucie Vnoučková – 22,97 s – 6. místo
Veronika Dudková – 24,02 s – 7. místo
Simona Klusoňová – 27,03 s – 9. místo

Kategorie muži:
Tomáš Fiala 18,18 s – 2. místo
Martin Čech 19,79 s – 5. místo
Michal Zrno 20,92 s – 9. místo

Kostelecké útoky

datum: 20. 04. 2013

místo konání: Kostelec nad Černými lesy

Tradiční soutěž pořádaná kamarády z Kostelce nad Černými Lesy nám měla ukázat, zda jsme přes zimu nezapomněli požární útoky na vodu. Tréninky probíhaly pouze v hasičárně, tudíž nikdo nevěděl, jak to půjde v reálu. Postavili jsme 1 družstvo dorostenek, 2 družstva mladších a 2 družstva starších. Všechny družstva měly celkem 3 pokusy. Cílem nás všech bylo si pořádně zatrénovat, ukázat si naše silné i slabé stránky, neboť ve všech našich družstvech běželi nováčci. Mladší A + dorostenky ve své kategorii vyhráli, bohužel starším a mladším B se tyto závody nevydařily. Víme, co dále trénovat, či přestavět a už teď se těšíme na další závody :-).

Sestava kategorie mladší:
A – Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Tomáš Kaňka, Adam Nástraha, Matěj Hromádka
B – Aneta Fialová, Adam Nástraha, Tonda Klusoň, Tomáš Kaňka, Petra Hamanová, Žaneta Michalčíková

Sestava kategorie starší:
A – Simona Klusoňová, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Ondra Titěra, Lenka Kaňková, Adéla Julišová, Dominika Julišová
B – Maruška Molíková, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Zuzka Vandasová, Adéla Vnoučková, Natálka Artimovičová, Katka Dufková

Sestava kategorie dorostenky:
Verča Dudková, Simona Klusoňová, Monika Trávová, Anička Klapková, Adéla Vnoučková, Adéla Julišová, Dominika Julišová