SDH Sloup

Soutěže

soutěže > děti 2013

Orientační běh MH

místo konání: Cholupice

datum: 02. 11. 2013

kategorie: mladší a starší

Soutěžní sezónu již tradičně končíme na závodech v Cholupicích. Neponechali jsme nic náhodě a díky zrušení závodu Marty Habadové na 60 m překážek v Praze jsme se pilně připravovali. Všichni starší se museli naučit určit azimut, všichni se zdokonalovali v určení minuty, odhadu 1 metru a dalších odlišných disciplínách oproti ZPV (disciplíny ZPV si museli také zopakovat). Vše se vyplatilo a naši závodníci zde zanechali úspěch zapisující se nejen do historie našeho sboru, ale i samotného závodu. Lépe už to dopadnout opravdu nemohlo, ještě, že jsme nechali doma přípravku:-).

Mladší:
Všichni v koutku duše doufali v přední místa, ale po doběhnutí do cíle naše nadšení povadlo, neboť jednotlivé stanoviště sebou přinesly chyby. Soupeři naštěstí na tom byli hůře a my se mohli radovat na slavnostním vyhodnocení z 1. a 2. místa ze 13 hlídek.

Starší:
Cíl byl jasný, obhajoba 1. místa. Postavili jsme 3 družstva, ale konečný výsledek nikdo nečekal. Nadupané družstvo A potvrdilo roli favorita, všechny disciplíny se mu povedly výborně a s přehledem obhájilo 1. Místo. Družstva B a C překvapily všechny přítomné, sebe i vedoucí. Udělaly neuvěřitelné chyby, ale opět méně než soupeři. Rozhodl mezi nimi poprvé v historii závodu čas trati a skončily na vynikajícím 2. a 3. místě. Celkově jsme skončili na 1. a 4. místě z 8 hlídek.

Sestava kategorie mladší:
Družstvo A (1. místo):Tomáš Kaňka, Bára Jelínková, Honza Vandas, Marcela Melicharová, Nikola Bažantová
Družstvo B (2. místo): Tomáš Kaňka. Adam Nástraha, Anetka Fialová, Žaneta Michalčíková, Kryštof Čanda

Sestava kategorie starší:
Družstvo A (1. místo): Jirka Johánek, Dominika Julišová, Adéla Julišová, Ondra Titěra, Adéla Vnoučková
Družstvo B (2. místo): Katka Dufková, Lenka Kaňková, Maruška Molíková, Adéla Potužníková, Kryštof Titěra
Družstvo C (3. místo): Zuzka Vandasová, Natálka Artimovičová, Matěj Hromádka, Maruška Molíková, Adéla Potužníková

Hra Plamen, ročník 2013/2014 ,,Závod požární všestrannosti“

datum: 12. 10. 2013

místo konání: Jíloviště

kategorie: přípravka, mladší a starší

Nový ročník hry Plamen je zde. Po prázdninách se pravidelně 1x týdně scházíme k nácviku, což se nám nad míru vyplatilo. Pořadatelé připravili pro každou kategorii různě náročnou délku tratě od 800 m až po 3 km v náročném lesním terénu nad Všenory. Náš sbor měl i velké zastoupení ve štábu soutěže (Baďa – hlavní rozhodčí, Věra Bažantová – rozhodčí topografie, Ondra Titěra a Pavel Liška – pomocný rozhodčí u střelby, Adéla Julišová – pomocný rozhodčí uzle, Dominika Julišová –kontrola členských průkazů u startu a u slavnostního vyhlášení všechny děvčata pomoc s předáváním cen).

Přípravka
Díky nenadálé nemoci 2 nejšikovnějších závodníků jsme museli improvizovat se sestavou v pátek před závody. Na nasazení a výkonech to nebylo znát, pár chybiček se objevilo, ale celkové 2. a 12. místo z 13 hlídek je výborný výsledek. Až na jednoho závodníka byli všichni nováčci!

Mladší:
I. hlídka měla nejrychlejší čas trati a pouze 6 nesestřelených špalíků z 15 (to už se nám dlouho nepovedlo, díky Lexo:-)) a zaslouženě vyhrála. II. hlídka za pomoci 1 člena z SDH Roztoky (velké díky, vše bez chyb:-)) nasbírala 15 trestných na vzduchovce (nic moc Lexo:-)), 3 za špatně 1 uvázaný uzel a 3 za jedno spadnutí z lana. Soupeři si vedli hůře a my skončili na 3. místě z 12.

Starší:
I. hlídka neměla svůj den. 11 nesestřelených špalíčků, úplně špatně zdravověda, špatné přiřazení značky a jedno spadnutí z lana – 5. místo z 11.
II. hlídka měla svůj den. Pouze 6 nesestřelených špalíčků, 1x spadnutí z lana, ale nejrychlejší čas trati, to vše jim zaslouženě přineslo 1. místo. A to byl tým ze samých děvčat!!!

Sestava kategorie mladší:
I. hlídka (2. místo): Fanda Liška, Martin Knotek, Dominik Fiala
II. hlídka (12. místo): Tereza Dufková, František Klusoň, posila z SDH Libeň – díky

Sestava kategorie mladší:
I. hlídka (1. místo): Martin Dufek, Tomáš Kaňka, Petra Hamanová, Honza Vandas, Bára Jelínková
II. hlídka (3. místo): Anetka Fialová, Kryštof Čanda, Žaneta Michalčíková, Tonda Klusoň, posila z SDH Roztoky – díky

Sestava kategorie starší:
I. hlídka (5. místo): Markéta Vltavská, Zuzka Vandasová, Natálka Artimovičová, Matěj Hromádka, Marcela Melicharová
II. hlídka (1. místo): Adéla Vnoučková, Katka Dufková, Maruška Molíková, Lenka Kaňková, Adéla Potužníková

3. ročník Zličínského dvojboje

fotbalové hřiště Zličín

21. 09. 2013

Oblíbená soutěž pořádaná kousek od našeho bydliště, která nás prověří ve štafetě dvojic a požárním útoku na nástřikové terče. Starší předešlé ročníky vyhráli, mladší loni odvezli 2. místo, tudíž o motivaci bylo postaráno. Celkem ze Sloupu vyrazily 2 družstva starších a 1 družstvo mladších. Mladším se oproti předešlým závodům tolik nedařilo. Měli nejrychlejší požární útok 19,59 s., ale nepovedla se štafeta dvojic díky nepozornosti a i nezopakování na tréninku. Časy obou disciplín se sčítají a my končíme na 5. místě z 14.

Starší B v koutku duše doufali v medaile a chtěli hlavně potrápit naše A. Požární útok vyšel výborně, čas 20,21 s., štafeta dvojic 64,63 s. a celkové krásné 2. místo!!!
Starší A potvrdili roli favorita vynikajícími výsledky. Nejrychlejší požární tok v čase 18,47 s., nejrychlejší štafeta dvojic časem 53,06 s. Zaslouženě jsme brali 1. místo a opět posunuli tabulky našeho SDH ve štafetě dvojic (a to nám nebyl uznán 2. pokus za 52 s. :-) ).

Závodníci:

- mladší: Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Petra Hamanová, Tomáš Kaňka, Matěj Hromádka, Martin Dufek

- starší B: Maru Molíková, Katka Dufková, Kryštof Titěra, Zuzka Vandasová, Natálka Artimovičová, Martin Dufek, Matěj Hromádka

- starší A: Lenka Kaňková, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Adéla Vnoučková, Dominika Julišová, Adéla Julišová, Simča Klusoňová

XII. ročník Memoriálu Josefa Bednáře

Lipence, terče - plechovky

14. 09. 2013

Závodní den jsme zahájili svou premiérovou účastí v Lipencích, kde domácí pořádali závody v PÚ dětí. Počasí se umoudřilo, svítilo sluníčko a my chtěli ukázat nejlepší časy. Dařilo se nám výborně a navázali jsme na výkony z předešlých závodů.
Mladší zaběhli v I. pokusu čas 18,07 s. a v II. pokusu posunuli historické tabulky našeho sboru na hodnotu 16,91 s. Závod ve své kategorii vyhráli a odvezli si na krku první medaile tohoto dne. Starší si dali předsevzetí, že během sobotních závodů dají vytouženou čtrnáctku. Bohužel se jim to v Lipencích nepodařilo, ale výborné vyrovnané časy stačili na 1. místo. I. pokus 15,69 a., II. pokus 15,58 s.

7. ročník putovního poháru MH

Malé Přílepy, terče – sklopné

14. 09. 2013

Druhý závod sobotního dne se konal v Malých Přílepech, kterého se pravidelně rádi účastníme. Dorazilo za námi i B družstvo mladších, tudíž Sloup měl velké zastoupení. Přivezli jsme pořadatelům ukázat putovní poháry pro obě kategorie s očekáváním, že je opět po roce obhájíme. Tímto se omlouváme pořadatelům, že nebyly čisté, příští rok se polepšíme, neboť očekávání bylo naplněno :-).
Mladší A potvrdili současnou formu. 1. pokus se nepovedl dle představ, čas 36,16 s., ale 2. pokusem časem 18,37 s. obhájili 1. Místo a putovní pohár.
Mladší B se každým závodem zlepšují. Všichni jsme drželi palce, aby si odvezli medaile, což se i díky zaváhání ostatních soupeřů povedlo. 1. pokus čas 37,84 s. a 2. pokus 32,16 s. (mohl být rychlejší, škoda 5 s. prostřiku PP) – výborné 3. místo.
Starší předvedli formu jako hrom. Prolomení čtrnáctky s případným mekáčem, to byla velká motivace. 1. pokus zvedal přítomné ze sedadel. Vše klaplo jak má, vytoužená čtrnáctka byla na světě s vynikajícím časem 14,12 s. (PP 14,02). 2. pokus vyšel také výborně časem 15,01 s. (PP 14,65). Celkově zasloužené 1. místo a obhájen putovní pohár.

XI. kolo 13. ročníku Podlipanské v požárním útoku

Dobré Pole, terče - sklopné

14. 09. 2013

Poslední závody náročné soboty po cca. 1. h. přejezdu. Při našem příjezdu byly závody již rozeběhlé a naše družstva šla za sebou jako poslední. Mladší A chtěli i poslední závody vyhrát, což se jim podařilo!!! 1. pokus čas 19,24 s. (LP 18,27), 2. pokus 20,79 s. (LP 19,91). Mladší B předvedli stoupající formu a stále rychlejší časy. Konkurence byla nyní veliká a na nás zbyly nepopulární bramborové medaile. 1. pokus čas 31,25 s. (PP 30,23), 2. pokus 24,05 s. (LP 23,14). Starší chtěli zaběhnout rekord ligy a pokořit Bulánku. Nabuzení a velká snaha v 1. pokusu vyústily v chyby na savicovém vedení, čas 17,75 s. (LP 17,13). 2. pokus (i mladších) nebyl za rovných podmínek, neboť jsme běželi oproti ostatním za tmy a umělého osvětlení. Přes veškeré úskalí výborný čas 15,06 s. (PP 14,76) a celkové 2. místo.

Velké poděkování patří za podporu a dopravu Jirkovi Kańkovi, Evě Jelínkové, Daně a Petrovi Liškovi!!! Celý soutěžní den hodnotíme velmi pozitivně:

- mladší A 3x 1. místo, vyrovnané časy a rekord SDH 16,91 s.
- mladší B postupné zlepšování času až na 24,05 s.
- starší 3x 1. místo, vyrovnané časy a rekord SDH 14,12 s.

Závodníci:

- mladší A: Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Petra Hamanová, Tomáš Kaňka, Matěj Hromádka, Martin Dufek
- mladší B: Anetka Fialová, Fanda Liška, Adam Nástraha, Tonda Klusoň, Bára Jelínková, Žaneta Michalčíková
- starší: Lenka Kaňková, Adéla Potužníková, Katka Dufková, Jirka Johánek, Ondra Titěra, Adéla Vnoučková, Dominika Julišová, Adéla Julišová

IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka

Sloup, terče – nástřikové

08. 09. 2013

Letošní rok k nám na dětské hřiště dorazilo celkem 15 družstev, z toho 1x přípravka, 7x mladší a 7x starší. Počasí vyšlo báječně, cen bylo dost pro všechny, zázemí a obsluha na jedničku, děti se mohly vyřídit na skákacím hradu, komentování po celou soutěž, prostě závody jak mají být:-). Domácí tajně doufali, že po 7 letech konečně zůstane putovní pohár ve Sloupu, což starší dokázali a mladší to pojistili druhým nejrychlejším časem dne. Díky!!!!! Pro přípravku to byly první závody v životě. Předvedená bojovnost, chuť a nasazení z nich určitě vychová stejně dobré závodníky jako z jejich předchůdců.

Mladším ,,A“ to po prázdninách opravdu běhá. I. pokus 20,26 s. (LP 19,86) a II. pokus 21,47 s. (PP 19,68). S přehledem vyhráli svou kategorii a Martin Dufek se stal nejrychlejším proudařem!!! Mladší ,,B“ se teprve seběhávají, bohužel se nedařilo dle představ, ale každým závodem to bude lepšit:-). Celkově poslední 7. místo.
Starší předvedli vynikající vyrovnané útoky. I. pokus 19,40 s. (PP 17,42), II. pokus 18,26 (LP 17,90). Adéla Julišová vyhrála nejrychlejšího proudaře, škoda že pro ni, Domču Julišovou, Johana a Ondru Titěru to jsou předposlední závody za děti. Ale velké díky, co pro SDH Sloup odvedli!!!

Závodníci:

- přípravka: Fanda Liška, Matyáš Jelínek, Dominik Fiala, Honzík, Fanda Klusoň, Tonda Klusoň, Terezka Dufková,

- mladší ,,A“: Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Petra Hamanová, Tomáš Kaňka, Matěj Hromádka, Martin Dufek

- mladší ,,B“: Anetka Fialová, Kryštof Čanda, Adam Nástraha, Tonda Klusoň, Bára Jelínková, Žaneta Michalčíková

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2013

Běh dvojic hasičů na Svatou Horu

7.9.2013

Tohoto vyjímečného a velmi náročného závodu se zúčastnili i borcí ze Sloupu, konkrétně Marek Malý, který letos běžel už po třetí a Tomáš Fiala který si zde odbyl svou premieru. Kdo tam byl tak určitě ví že tam si člověk sáhne až na dno svých sil, ale kluci se s tím poprali zdatně. Celkově se umístili na 13.místě z 38dvojic.

X. kolo 13. Ročníku Podlipanské v požárním útoku

Ratenice, terče – sklopné

07. 09. 2013

První závody po prázdninách se konaly v Ratenicích na hranici okresů Nymburk a Poděbrady. Postavili jsme po jednom družstvu dětí v kategorii mladší a starší. Byl to pro nás 1. trénink před nedělními závody před domácím publikem.

Mladší zaběhli historicky nejrychlejší vyrovnané časy ve své kategorii. I. pokus 17,58 s. (LP 16,74) a II. pokus 17,95 s. (PP 16,80). S přehledem vyhráli svou kategorii. Velká gratulace!!!! Starší v hodně pozměněné sestavě, která bude takto běhat až na Ondru další nacházející sezónu, předvedli dva rozdílné pokusy. Kryštof jako nováček na stroji si to mohl zkusit pouze na sucho před závodem, což bylo znát. Ale určitě z něj bude stejně dobrý strojník jako z Johana :-). I. pokus 24,55 s. (PP 24), II. pokus 17,85 (LP 17,18). Celkově nepopulární bramborové medaile a pokoření od mladších.

Závodníci:

mladší: Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Petra Hamanová, Tomáš Kaňka, Matěj Hromádka, Martin Dufek

starší: Lenka Kaňková, Adéla Potužníková, Kryštof Titěra, Ondra Titěra, Adéla Vnoučková, Natálka Artimovičová, Katka Dufková

8. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy - Rostoklaty

05. 07. 2013

Letošní rok se s námi v kategorii starší loučí 5 závodníků, kteří v našem sboru zanechali kus svého dětství. Po vzájemné diskuzi se dohodlo, že chtějí odjezdit i během prázdnin co nejvíce závodů, pokud se všichni sejdeme. 1. prázdninová nabídka se naskytla u kamarádů z Rostoklat. Závod byl doplněn pořadateli i o velmi atraktivní rozstřely jako na Brdské lize. Počasí nám vcelku přálo, ale naše výkony byly jako mraky na obloze. Čekali jsme lepší časy, prolomení času pod 15 s., což se bohužel nepovedlo. Áďa Julišová vzala na své bedra koš a namáčení, za což velké díky!!!. Z prvních 2 útoků se lepší počítal do hodnocení Podlipanské ligy. Běžíme vyrovnané časy 17,59 s. a 17,87 s., které stačí na celkové 1. místo ze 7 družstev. Víme, že máme rezervy při sestřiku a nevyrovnané časy proudařů (rozdíl 1,5 s.). Naše zlepšení očekáváme v následujících rozstřelech. V semifinále běžíme s družstvem Klučova. Obě družstva chybujeme, u nás Áďa Julišová si lehá na záda u koše, soupeři nemají rozdělovač a rozhodne pohotovost závodníků. Štěstí se přikloní na naši stranu, časem 39,54 s. postupujeme do finále, kde náš čeká velmi silné družstvo Třebovle (čas ze semifinále 15,34 s.). Finále má výborný soutěžní nádech, ale bohužel se špatným koncem pro nás. Opět prohráváme díky sestřiku (PP 17,27 s., LP 16,07 s.), soupeř 16,18 s. Snad náš cíl splníme na dalších závodech, neboť parta a kvalita na to je:-).

Závodníci: Áďa Julišová, Áďa Potužníková, Jirka Johánek, Ondra Titěra, Áďa Vnoučková, Dominika Julišová, Káťa Dufková

Soustředění MH

17. - 18. 06. 2013

Sloup a Bojanovice

Celý tento den jsme ladili formu na krajské kolo hry Plamen. Sluníčko nás přehřívalo po celou dobu, ale my všichni díky dodržování pitného režimu, využití každé chvilky ve stínu a chlazením vodou při disciplínách jsme zvládli vše :-). Odměnou za vynikající výsledky, pracovní nasazení s přípravou a úklidem překážek nám byl dort z pátečních nočních závodů a zmrzlina v cukrárně ve Štěchovicích. Uvidíme, jak vše zúročíme tento víkend v Hořovicích na krajském kole :-).

Planý poplach - Davle, Na Palouku, 16.6.2013

16.06. 21:10 - 21:40

Okresní kolo hry Plamen ročník 2012/2013

Slapy

25. 5. 2013

Po 2 letech se okresní kolo vrátilo na osvědčené místo do Slap. Místní hasiči opět připravili výbornou trať, zázemí, občerstvení, ceny. Vše klapalo jak má, škoda jen toho trvalého deště. Určitě se sem budeme rádi vracet.

Náš sbor soutěžil v kategorii mladších, starších. Dále 2 závodníci (Zuzka Vandasová, Ondra Titěra) pomohli SDH Libeň v kategorii starších k 4. místu a 1 závodník Tonda Klusoň v kategorii přípravka SDH Úhonice k 3. místu.

Mladší i přes chyby skončili na vynikajícím 1. místě. V některých disciplínách to bylo vítězství o pár setin, ale štěstí přeje připraveným.

Starší, nutné sportovně uznat, neměli kvalitního soupeře a s přehledem obsadili 1. místo. Ukázali ostatním nejrychlejší požární útok na nástřikové terče časem 20,89 s. a vyhráli všechny disciplíny. Pravé závody je čekají až na krajském kole v Hořovicích ve dnech 21. – 22. června 2013.

Radost si všichni vychutnali medailí na krku, hodnotnými cenami a oslavnou jízdou Sloupem na našem hasičáku.

Závodníci:
mladší: Tomáš Kaňka, Matěj Hromádka, Anetka Fialová, Nikola Bažantová, Žaneta Michalčíková, Marcela Melicharová, Bára Jelínková, Petra Hamanová, Honza Vandas
starší: Adélka Julišová, Dominika Julišová , Jirka Johánek, Lenka Kaňková, Maruška Molíková, Adélka Potužníková, Káťa Dufková, Simona Klusoňová, Kryštof Titěra

Májový závod MH na 60 m překážek

datum: 08. 05. 2013

místo konání: Středokluky

Letošní rok byl pořadateli zrušen Chlumecký pohár, tudíž jsme využili nabídku hasičů ze Středokluk a poprvé zavítali na jejich tradiční závod 60 m překážek v kategorii jednotlivci. Pořadatelé připravili velmi slušné závodní podmínky a my byli v očekávání, jak se nám povede. Vzali jsme jen 6 závodníků, kteří dříve tuto disciplínu trénovali nebo již běželi. Všichni předvedli vynikající výsledky a výborně reprezentovali náš sbor. Odměnou jim byly hodnotné ceny a medaile. Za zmínku určitě stojí výkon Adély Vnoučkové, která se stala absolutní vítězkou po mnoha letech, kdy vždy zaběhli nejrychlejší čas kluci – blahopřejeme.

Kategorie starší chlapci:
Jirka Johánek – 15,73 s – 1. místo

Kategorie mladší chlapci:
Tomáš Kaňka – 20,79 s – 2. místo
Martin Dufek – 21,53 s – 3. místo

Kategorie starší dívky:
Adéla Vnoučková – 15,10 s – 1. místo
Lenka Kaňková – 15,15 s – 2. místo
Katka Dufková – 17,61 s – 4. místo

I. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy v PÚ

04. 05. 2013

Horní Kruty

Mladí hasiči vyrazili pouze s jedním družstvem, neboť potřebují před postupovými koly natrénovat PÚ. V nočních hodinách před závodem jsme nečekaně museli měnit sestavuL, ale Katka Dufková na béčkách to zvládla výborně. Prvním se nám nepovedl (nenamontovaný koš), ale druhým pokusem jsme to už zase byli my! Nebýt velkého 2 s. prostřiku na levém proudu, závod bychom vyhráli. Přesto výborný čas 17,89 s nám stačil na 2. místo!

Sestava:Simona Klusoňová, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Katka Dufková, Lenka Kaňková, Adéla Julišová a Dominika Julišová

Kostelecké útoky

datum: 20. 04. 2013

místo konání: Kostelec nad Černými lesy

Tradiční soutěž pořádaná kamarády z Kostelce nad Černými Lesy nám měla ukázat, zda jsme přes zimu nezapomněli požární útoky na vodu. Tréninky probíhaly pouze v hasičárně, tudíž nikdo nevěděl, jak to půjde v reálu. Postavili jsme 1 družstvo dorostenek, 2 družstva mladších a 2 družstva starších. Všechny družstva měly celkem 3 pokusy. Cílem nás všech bylo si pořádně zatrénovat, ukázat si naše silné i slabé stránky, neboť ve všech našich družstvech běželi nováčci. Mladší A + dorostenky ve své kategorii vyhráli, bohužel starším a mladším B se tyto závody nevydařily. Víme, co dále trénovat, či přestavět a už teď se těšíme na další závody :-).

Sestava kategorie mladší:
A – Marcela Melicharová, Nikola Bažantová, Honza Vandas, Tomáš Kaňka, Adam Nástraha, Matěj Hromádka
B – Aneta Fialová, Adam Nástraha, Tonda Klusoň, Tomáš Kaňka, Petra Hamanová, Žaneta Michalčíková

Sestava kategorie starší:
A – Simona Klusoňová, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Ondra Titěra, Lenka Kaňková, Adéla Julišová, Dominika Julišová
B – Maruška Molíková, Adéla Potužníková, Jirka Johánek, Zuzka Vandasová, Adéla Vnoučková, Natálka Artimovičová, Katka Dufková

Sestava kategorie dorostenky:
Verča Dudková, Simona Klusoňová, Monika Trávová, Anička Klapková, Adéla Vnoučková, Adéla Julišová, Dominika Julišová

III. ročník okresního kola uzlové štafety

16. 03. 2013

sál hostince U Holinků v Bratřínově

První závody v roce 2013, všichni natěšeni, jak prodají, co se na zimních schůzkách naučili. Za náš sbor mohlo v každé kategorii soutěžit jen 8 nejlepších, tudíž tréninky nikdo nevypouštěl a na závody chtěl jet. Vybraní reprezentanti sboru předvedli své vázací umění na jedničku a konečné umístění nikdo nečekal. Vázali se tyto uzle: tesařský, lodní, úvaz na proudnici, zkracovačka a záchranářský. V kategorii ,,jednotlivci mladší“ jsme obsadili 1. – 9. místo z 31 závodníků a v kategorii ,,jednotlivci starší“ 1. – 8. místo z 21 závodníků. V kategorii ,,družstva“ jsme vyhráli v mladších i starších a někteří naši členové svým doplněním pomohli k medailovým umístěním i ostatním SDH.

Kategorie jednotlivci mladší:
Nikola Bažantová – 25,69 s – 1. místo
Tomáš Kaňka – 26,72 s – 2. místo
Martin Dufek – 32,00 s – 3. místo
Petra Hamannová 39,10 s – 4. místo
Matěj Hromádka 43,31 s – 5. místo
Aneta Fialová 44,16 s – 6. místo
Honza Vandas 47,06 s – 7. místo
Žaneta Michalčíková 47,97 s – 8. místo
Pavel Kruch 50,00 s – 9. místo

Kategorie jednotlivci starší:
Adéla Potužníková 23,87 s – 1. místo
Katka Dufková 25,77 s – 2. místo
Simona Klusoňová 26,13 s – 3. místo
Natálka Artimovičová 26,53 s – 4. místo
Dominika Julišová 26,69 s – 5. místo
Adéla Vnoučková 27,38 s – 6. místo
Lenka Kaňková 27,40 s – 7. místo
Adéla Julišová 36,55 s – 8. místo

Kategorie družstva mladší:
Žaneta Michalčíková, Nikola Bažantová, Martin Dufek, Tomáš Kaňka, Petra Hamannová 38,15 s – 1. místo
Honza Vandas, Pavel Kruch 93,03 s – 3. místo za SDH Hostivice

Kategorie družstva starší:
Adéla Julišová, Dominika Julišová, Nátálka Artimovičová, Adéla Vnoučková, Katka Dufková 29,09 s – 1. místo
Lenka Kaňková 80,69 s – 3. místo za SDH Jíloviště