SDH Sloup

Soutěže

soutěže > ženy 2013

O putovní pohár VŘSR V.I. Lenina 2013

26.10.2013

na 2B úzké, terče – sklopné

Tento rok vyjíždíme o něco později než minulý. Všechny jsme natěšené, ale nervozita koluje v žilách. Na start jdeme 30 a máme opravdu velkou šanci se umístit na předních příčkách. Vše se však hatí, když Pavča nenalije a stroj nevezme vodu. Čas 46 sekund nám zajišťuje příčku v zadních řadách. Plno jídla, plno pití, tombola a super parta. Užili jsme si to a doufáme, že příští rok zlomíme i tu smůlu a zadaří se nám tam.

Sestava: Veru, Pavča, Bugí, Anička, Síma, Věrka, Štěpánka (Sdh Nová Ves pod Pleší)

IX.kolo Benešovské hasičské ligy – Všechlapy

na 3B úzké, terče - sklopné

28.9. 2013

Tato liga je nám ještě neznámá. Rozhodli jsme se tedy jí navštívit a kouknout se taky na něco jiného. První běhají kluci poté holky. Máme ještě dost času rozmyslet si taktiku. Hned po příjezdu se seznámíme s Daměnicemi, kterým dnes půjčujeme stroj a oni nám proudařku Lenku. Na start jdeme skoro poslední. Zahřát stroj a jde se na start. Časem 18:29 si získáme první místo. Poté následuje ještě kolo o speciální cenu. Speciální cenou byl krásný dortík s ozdobou  prasátek. Ani teď jsme nezaváhali a získali jsme tuto cenu. Dále Věra Bažantová získala ocenění za nejlepší proudařku. Domu jsme si odvezli spoustu cen a máme v plánu se na tuto ligu ještě vrátit.

O pohár starosty - MČ Praha 10 Zličín

na 3B široké, terče – nástřikové

21. 09. 2013

S naším příjezdem vznikají komplikace. Stále nevíme kdo nám zaběhne pravý proud. Naše záchrana je Lenka, která běhá za Daměnice na Benešovské lize a Táborské lize. Souhlasí a my mužem jít na start. První pokus nedokončíme, protože nám rupne hadice. Druhý pokus nejsou správě roztažené béčka a proto to stáhne všechny do zadu. Na tomto závodě končíme poslední.

Sestava: Veru, Pavča, Bugí, Adélka. V, Věra, Lenka, Simča

IV.kolo Firenght cupu – Krásná Ves

6.7.2013

na 2B úzké, terče – sklopné

Z Jičína přejíždíme rovnou do Krásné Vsi na další závody. My holky běžíme jako paté a tak jsme připravené hned od začátku soutěže. Náš krásně rozběhnutý pokus se kazí v okamžiku, když Bugí zakopne a opět nedoběhne k nástřikové čáře. Věříme, že si Bugina svojí smůlu vybrala na zbytek sezony.

VI.kolo Podkozákovská liga – Tatobity

6.7. 2013

na 2B úzké, terče – sklopné

Je 8hodin ráno a to pro nás znamená odjezd na sever. Když jdeme na start tak akorát začne pršet. Zdržená na trojáku neovlivní celý útok, protože Bugí na pravém proudu ztrácí klubko a nedoběhne na své místo. Chvíli na to rupne hadice a tak je to pro nás neplatný a nedokončený útok. Náladu si zlepšíme bazénem a vydatnou večeří v Jičíně.

Brdská liga-Tochovice

29.06.2013

Hned ráno nás překvapuje na dálnici nehoda a my stojíme v koloně. Co víc si přát. Na Brdskou ligu přijíždíme samozřejmě pozdě, ale nejsme samy. Začátek se tedy přesunul o pár minutek. My holky si taháme startovní číslo 6 a to pro nás znamená se rychle připravit a jít na start. Svůj pokus dokončujeme s časem 19:23(LP 18:39) a do dalšího souboje postupujeme z 3. místa a to pro nás znamená utkat se s holkami z Petrovic, které v základním kole byli lepší než my. Máme nastříkáno v čase 17:87 (PP 17:39) a tak tedy postupujeme, ale neznamená to pro nás jen postup, ale i nalezení staré formy, konečně. My na jedné straně a holky z Radětic na druhé. Jelikož se holkám z Radětic nestopnul čas musíme náš pokus opakovat i přesto, že vyhrajeme. Běžíme tedy finále číslo 2. Holky z Radětic si na nás berou silnější stroj (od kluků), ale my nic nevzdáváme. Nastříkáme v čase 19:39 (PP 18:43) a obhájíme celkové 1. místo. Monika Trávová dokonce vyhrává nejrychlejší proudařku s časem 17:39 a tak je naše radost opravdu oprávněná.

Sestava: Veru, Pavča, Kasa, Anička, Cecka, Bugí, Věra

I.kolo Brdské ligy s Heroldem – Bojanovice

26. 5. 2013

Jako pořadatelé tuto akci připravujeme už delší dobu. Vše se musí ohledně soutěže zajistit a v Sobotu večer po náročném dni s dětmi na okrese, jdeme připravovat ještě dráhu na zítra a jsme opravdu unavení. Ráno dokončujeme přípravy a soutěž může začít. V 11 hodin nás na nástupu svým slovem přivítá Svatava Chrastilová, která bravurně zvládá svoji pozici komentátora po celou soutěž. Později promluvil předseda rady a mluvčí pivovaru Herold. Jako pořadatelé jsme dostali za úkol předvést ukázkový start, který se nám na první pokus nepovedl a tak jsme dokonce ukázali, že rozhodčí budou opravdu nekompromisní. Startovní číslo 12 nám vynese postup do dalšího kolo s časem 20:43s. Postupujeme s 3. místa a to znamená utkat se s týmem, Brdské lize neznámý s Tomicemi. Levý proud dostříká s časem 22:71s a postupujeme dále. V rozjezdu nás zastavují až ženy z Chotilska, které jsou od začátku lepší. Svůj pokus ani nedokončujeme kvůli závadě na rozdělovači. Snažíme se vybojovat tedy alespoň 3. místo, ale ani to se nám nedaří a vyhrávají nad námi Radětice. Soutěž končí okolo 17hodiny a nás čeká ještě úklid. Domů se dostáváme v pul 8. Bylo to náročné hlavně z důvodu počasí a tak bych chtěla tímto poděkovat všem, co se akce zúčastnili a pomohli nám s ní.

Sestava: Veru Dudková, Pavča Nejedlá, Monika Hašková, Anička Klapková, Lucie Vnoučková, Věra Bažantová, Monika Trávová

Memoriál Vl. Nového– Třebonice

4. 5. 2012

na 2 hadice B, terče – plechovky

Večerní závody jsou pro nás šancí zaběhnout si konečně pokus, který se bude líbit nám, ale i divákům. Dobíháme s časem 20:??. Soutěžní disciplína hodnocena s kluky dohromady nám přináší 2. místo. Nutno zmínit, že 1. místo obsadili naši kluci. Domu si kromě poháru odnášíme zmoklé oblečení.

Memoriál M. Bubníka – Třebonice

4. 5. 2012

na 3 (2) hadice B, terče – plechovky

Nová sezona, nové legíny, nové dresy, nové lidi, nové časy. První pokus kazíme. Veru se nepovedl košík a Simča nedala troják. Doufáme tedy v druhý pokus. Ten už se nám daří lépe, ale pořád to ještě není to, co by jsme si představovali. Náleží nám 5 místo.

Sestava:Sestava: Veronika Dudková, Pavlína Nejedlá, Monika Hašková, Anna Klapková, Karolína Kutilová, Simča Klusoňová, Monika Trávová, Věra Bažantová

Hervis 1/2 maraton - Praha

06. 04. 2016

Pár jedinců z našich řad dalo hlavy dohromady a dohodli se na společném cíli, tj. zvládnutí tohoto náročného běhu. Individuální příprava každého, vůle po doběhnutí a chuť splnila všem účastníkům vysněné časy. Už teď se těšíme na další výzvy :-).

Reprezentovali:
Michal Zrno – 1:36:20
Tomáš Fiala – 1:58:27
Věra Bažantová – 1:59:14
Marek Malý - 2:06:20