SDH Sloup

Soutěže

soutěže > ženy 2011

O pohár starosty obce Jablonná aneb poslední stříkání

1. 10. 2011

na 2 hadice B, široké hadice, terče sklopné

Sraz v půl 8 a vyrážíme na další závody a to do Jablonné. Jdeme se zaprezentovat do dvou závodů (od 15 nad 15). Do 15 jsme jediné družstvo žen a tak si vyměňujeme pozice a bereme to spíš jako sranda závod(koš-Věra,savce-Bugí,stroj-Ráďa,Béčka-Pavča,Troják-Juli,Proudy-Kasa a Veru). Zdá se to neuvěřitelné, ale vyhráváme. Závod nad 15 už tak dobrý není, jelikož jde rychleji voda a my stále nejsme v úplné sestavě. Vidíme zaváhání na rozdělovači a poté na levém proudu. Druhý pokus se nám daří za 19:?? na široké hadice, ale jelikož se časy sčítají končíme na 3.místě.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Markét, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

O pohár starosty MČ Praha Zličín

26. 9. 2011

na 3 hadice B, terče - nástřikové

Teprve na poslední chvíli jsme se rozhodli, že nakonec na Zličín pojedeme. Na Zličíně na nás čekala Veru a Julča, které už zvládli odběhnout dopolední závody za děti. Věděli jsme, že nám o nic nejde a proto vládla dobrá nálada. Při první útoku se nám nepoved úplně ideálně zadek a podle toho se všechno odvíjelo. Doběhli jsme s časem 33:?. Druhý pokus už vypadal o něco nadějněji, ale jak je zvykem nepodařilo se nám dobře nastříkat. Nástřikáče prostě nejsou nic pro nás, takže jsme krásné sluneční odpoledne zakončili časem něco málo přes čtyřicet. Skončili jsem na 4. místě.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Markét-Žanda, Cecka, Bugí, Věra

IX. kolo Brdské ligy - Chrást - Valcha

14. 8. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Je tu poslední kolo Brdské ligy. Nervozita s námi mává už poslední týden. Po příjezdu, připravení materiálu a malé svačinky jdeme na nástup. Doufali jsme, že si vylosujeme co nejvyšší číslo, což se nám také splnilo. Vylosovali jsme č.24. Možná, že to nebyla taková výhoda. Vědět, že to všem tak skvěle běhá je docela nápor na psychiku. Vše klapalo a my byli na trati. Každý se pekelně soustředil, aby podal nejlepší výkon. Veru ale dala brzy plnej a předek nestihl doběhnout. Čas byl 25:54. Hned po doběhnutí útoku jsme věděli, že nepostoupíme do play-off a nezbývalo nám, než doufat, že zůstaneme na bedně. Nakonec se podařilo a my jsme v letošním ročníku Brdské ligy skončili na celkovém 3. místě.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Markét, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

VIII. kolo Brdské ligy – Chlum

3. 9. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Sice na tuto Brdskou ligu vyrážíme s nervozitou, ale i přesto s dobrou náladou. Rozběh běžíme 20. a tak máme spoustu času se proběhnout a protáhnout jak máme zvykem. Dosáhneme času, který pro nás není dobrý, ale postupujeme mezi 4 nejlepší. První rozběh běžíme s Líchovi (mimochodem vedou tabulku Brdské ligy) a daří se nám je porazit. Tímto se dostáváme do finále, které nakonec běžíme s družstvem Malé Přílepy modré. Tento rozstřel jsme časově sice vyhráli, ale za nespojenou savici u stroje dostáváme červený praporek, tedy neplatný pokus. Získáváme 2. místo.

Sestava:Pavča, Kasa, Veru, Markét, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

VII. kolo Brdské ligy - Kornatice - Nezvěstice

14. 8. 2011.

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné.

Po celý večer až do rána nás doprovází řev a radost ostatních družstev. Vstáváme do krásného slunného dne. Ze základního kola postupujeme rovnou z prvního místa. Dále porážíme Malé Přílepy Modré a poté nás ve finále poráží Líchovy. Musíme zmínit že v tento den jsme pokořili rekord ze soboty a to rovnou časem 18:28. Celkem se obou kol zúčastnilo 12 ženských vyrovnaných družstev. .

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Markét, Cecka, Bugí, Věra.

FOTO ZDE

VI. kolo Brdské ligy - Nezvěstice

13. 8. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Dlouho očekávané dvojkolo brdské ligy je tu a my tam nesmíme chybět. Skoro poslední vyrážíme na trať. Víme že když nedáme 19 (a to pro nás nebylo nereálné) že to pro nás končí, ale my se nevzdáváme a dáváme 19:05. Nakonec se rozstřelama dostáváme až na 3. místo a konečně překonáváme náš rekord časem 18:45.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Žanda, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

Fire - night CUP - Nová Ves nad Popelkou

6. 8. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Večerní závody pokračují ve skvělé náladě. Náš závod s časem a vodou začíná kolem půl 2 ráno. Jak všichni víte náš super trenér na nás vždycky dohlíží a tak po nedostřiku na pravém terči, řve na strojnici třikrát „plnej“ když ona neposlechne, on se neudrží a zařve: „Takhle je plnej!“ a přiloží ruku na páčku, proto je pro náš útok neplatný.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Žanda, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

Podkozákovská liga - Košťálov

6. 8. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Na tento závod se těšíme a proto i za cenu dlouhé cesty jedem do Košťálova. Z těchto závodů jsme všichni nadšení. Krásné prostředí, příjemní lidé, super zábava a ještě lepší výkony. Náš útok dobíháme s špatným časem, kvůli sestřiku na pravém terči. Zbytek dne trávíme v bazénu a na super večeři.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Markét, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

Lhotecký soudek - Obořiště

30. 7. 2011

na 2 hadice B, široké hadice, terče sklopné

První volný víkend za prázdniny a my hledáme kam jet na závody, abychom mohli strávit víkend spolu. Nakonec vyrážíme na závody i za velmi špatného počasí. První i druhý útok běžíme úplně mokrý a zmrzlý. Nepodáváme zrovna super čas, ale i přesto to stačí na druhé místo. Teď jen doufáme že nám tento víkend nepřinese nemoce.

Sestava: Pavča, Kasa, Veru, Žanda, Cecka, Bugí, Věra

FOTO ZDE

V. kolo Brdské ligy - Líchovy - Solopysky

24. 7. 2011

na 2 hadice B, terče - sklopné

Po včerejším nepovedeném útoku se snažíme v základním kole podat co nejlepší výsledek. Sice to nebyl útok podle našich představ, ale postupujeme. V dalším kole porážíme Malé Přílepy m., poté nás poráží D. Měcholupy. Nakonec bojujeme o 3. místo a to se nám daří získat.

Sestava:Veru, Kasa, Ráďa, Markét, Cecka, Bugí, Věra

IV. kolo Brdské ligy - Malé Přílepy modré - Chýňava

23. 7. 2011

na 2 hadice B, terče - sklopné

Na tuto brdskou ligu se v doprovodu dobrého počasí těšíme. V jednu hodinu se scházíme na slavnostním nástupu a taháme si naše „šťastné“ číslo jedna. Ani se nestihneme rozkoukat a už stojíme na startu. Náš rozběh končí časem 35:??, kvůli nepovedenému namáčení a zaváhání na béčkách.

Sestava:Pavča, Kasa, Ráďa, Markét, Cecka, Bugí, Věra

Závody v PÚ Klínec

5. 7. 2011

na 2 hadice B, široké hadice, terče nástřikové

V úterý v neúplné sestavě vyrážíme do Klínce. Rozběh běžíme jako třetí, s tím že nám béčka musí zaběhnout někdo z kluků. Po nehodě na trojáku a zaváhání béčkaře, máme nejhorší čas. V druhém pokusu dáváme s přehledem 27:??. Časy se sčítají a my díky prvnímu pokusu obsazujeme 3.místo.

Sestava:Bugina, Kasička, Ráďa, Lexa, Cecílie, Věrka a Julinka

II. kolo Havlíčkobrodské ligy – Kámen

2. 7. 2011

na 2 hadice B, úzké hadice, terče sklopné

Ani 2 hodiny cesty nás neodrazují a my vyrážíme do Havlíčkova Brodu. Na start jdeme až předposlední, ale ani to nám nekazí náladu. Voda je v hadicích (což po pátečním tréninku je zázrak). Útok se nám daří a získáváme 2. místo ve 2. kole Havlíčkobrodské ligy. Postupujeme dál mezi 4 nejlepší družstva do soutěže "O pohár obce Kámen", ale tam to kazíme a proto je 4. příčka naše.

Sestava: Bugina, Pájka, Ráďa, Markét, Cecílie, Věrka a Julinka

Krajské kolo v požárním sportu - Nymburk

18.6.-19.6.2011

Po postupu z okresu na náš čeká kraj žen, a my vyrážíme v neúplné síle na závody. Jako první běžíme stovky, které překvapivě nejlépe zaběhne Věra, ale musím zmínit, že ani my ostatní jsme neměli špatné časy. Štafeta se běží v trošičku horších podmínkách, ale i přesto dobíháme s časem 72:??.
Po úspěšném dni na nás v neděli čeká útok, který se ovšem nepovedl po zaváhání na pravém proudu a tak celkové umístění pro nás končí celkovým 6. místem.

Sestava: Veru, Mony, Ráďa, Pavča, Lucka, Věra, Bugí, Jana (SDH PSÁRY- děkujem moc)

III. kolo Brdské ligy – Jablonná

12. 6. 2011

na 2 hadice B, terče - sklopné

Počasí není zrovna ideální, ale i přesto vyrážíme na nám neznámou půdu do Jablonný. Běžíme hned devátý rozěh. Troják klapnul, sestřiky byli sestřeleny hned a tak končíme útok s časem 20,95. To co vidíme u kádě je pro nás velikým zklamáním. Červený praporek za nespojené savice, a proto dostáváme N. Patří nám 7.místo ještě s dvěma družstvy.

Sestava: Sváťa, Mony, Veru, Pavča, Lucka, Věra, Bugí

II. kolo Brdské ligy - Zalužany

11. 6. 2011

na 2 hadice B, terče - sklopné

Na tuto Brdskou ligu přijíždíme později (s omluvou) a po dohodnutí kluků běžíme poslední. Neočekáváme, že postoupíme, ale i přesto se to stane. Rozstřel běžíme s teamem Malý Prílepy modrý a po nehodě na trojáku prohráváme. Tímto získáváme 6. místo.

Sestava: Veru, Mony, Ráďa, Žanda, Lucka, Mony, Věra

II. (okresní) kolo v požárním sportu - Zlatníky

11.6.2011

Začíná to krásně, hned ráno se dozvídáme, že nejsme v úplné sestavě a tak Markét musí zastoupit Lucka, která s námi ještě neběhala. Štafetu v podání Bugí, Rádi, Věry a Mony vyhráváme. Útok se nám nedaří podle našich představ a Jíloviště nás poráží. Máme součet 3 a Jíloviště také, stovky to rozhodnou! Běžíme jako první, všichni hned po sobě, abychom stihli Brdskou ligu. Odjíždíme a stále nevíme, kdo z nás postoupí na kraj. Asi za půl hodiny nám volá Pavča, aby nám řekla, že jsme okres vyhráli.

Sestava: Veru, Mony, Ráďa, Žanda, Lucka, Mony, Věra, Pavča

IV. Noční útočení v JZD - Sloup

4.6.2011

na 2 hadice B, terče - elektronické plechovky

Je to tu, závod, který máme všichni rádi. Po prvním nevydařeném pokusu, jsme na sebe naštvaný a snažíme se druhý pokus zaběhnout lépe. Ovšem ani tento čas nestačí na první místo a my získáváme medaile stříbrné. Závodů se dohromady zúčastnilo 6 družstev žen.

Sestava: Veru, Mony, Věra, Žanda, Markét, Juli, Mony

Memoriál Jany Dobiášové

Na tomto samém místě v Třebonicích se běží i 100m překážek,neomezené věkem a proto nesmí chybět Tomáš Fiala a Věra Bažantová na startu. Tomí se umístil na 3.místě a Věra na 2.místě (i když si myslím že oba měli na to místo první).

1.kolo BL – Namnice (Valcha)

V neděli 8.května se konečně vracíme na Brdskou ligu a to v nové sestavě. V 11:10 se scházíme na slavnostním nástupu a závody zahajujeme českou hymnou. Jak už jsme si s holkama řekli, nechceme vylosovat přední rozběh, a proto Markét losuje 23., takže předposlední útok. Hned při prvních dvou útokách byla za předčasný (ulitý) start vyloučené dvě družstva, poté podala protest a běžela znova. I díky tomu jsme byli vynervovaný. Ženských se letos na první BL sešlo devět, takže to znamenalo postup pro šest družstev. Jelikož to zkazila tři družstva, stačilo nám aby jsme dali útok na „jistotku“. Ovšem u nás znamená jistotka asi něco jiného než u ostatních. Dobíháme s časem 18:92s a konečně překonáváme svůj osobáček. Asi tím jsme si vybrali všechno štěstí, a tím kazíme oba dva postupové rozstřelové útoky. Končíme na 4.místě, ale i tak si myslím, že to byl skvělý start.

Klukům se dařilo o trochu lépe do osmifinále postoupili s šestnáckovým časem na 3. místě, kde se probojovali do čtvrtfinále s časem 15:84s . V boji o další postup do finále však zaváhali, kde se nepodařil jeden spoj. Nakonec si vylepšily náladu celkovým třetím místem s časem 15:61s.

Praha – Třebonice

Za krásného slunného dne 7.května se vydáváme na nám už známou půdu do Třebonic. Náš první závod, naše nová sestava, naše první umístění a naše první nervy jak to vůbec dopadne. Se smíšenými pocity, ale v dobré náladě se asi hodinu po příjezdu vydáváme na start. Mony Hašková na namáčení a Rádˇa Kostelecká na stroji jsou nové, ale i přes to od nich očekáváme ten nejlepší výsledek. Bohužel jak už je zvykem se stalo to co na tréninku holky zvládali v pohodě. Mony nespojila savce a proto je pro nás tento pokus neplatný.
Mezi tím běželi chlapy a fakt byli nejlepší, proto jsme je nechtěli zahanbit a druhý pokus jsme dali za 23:??. Tímto časem nám patřilo krásné 3.místo. Po krátkém vyhlášení se opět vrháme do závodů po hlavě a to do závodů nočních. Po doběhnutí se radujeme z krásného času 21:53. Musím zmínit že tento závod je hodnocen dohromady s klukama. Do té doby než běží naši koloušci se stále držíme na 2.místě. Tleskáme,křičíme a fotíme, ale kluci se zdají spíše rozptýlení než soustředění. Po nehodě trojáku nám náleží stříbrné místo. Samozřejmě nás kluci nechali na lepším umístění schválně:).

„O pohár ředitele HZS hl. m. Prahy" v obřím slalomu

24.1.2011

Dne 24. 1. 2011 proběhl ve Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou 3. ročník závodu „O pohár ředitele HZS hl.m.Prahy" v obřím slalomu. Nejlepšího výsledku dosáhla Karolína Sedláčková, která obsadila v ženské kategorii 1. místo.

Spolu s námi vyrazili z našeho okresu:
SDH Dolní Jirčany, SDH Jílové u Prahy, SDH Zvole a SDH Průhonice.

Závodili: Alexander Sedláček, Michal Zrno, Karolína Sedláčková, Pavlína Nejedlá