SDH Sloup

Soutěže

soutěže > dorost 2011

Krajské kolo v požárním sportu - Sedlčany – dorost

26.6.2011

Závod, na který se všichni těšíme, ale zároveň bojíme, se blíží každou minutou. Jako první, jako číslo jedna,předstupujeme před rozhodčí na prezentaci. Všechno proběhne podle plánů a my neváháme a jdeme zkusit sílu stroje. Následují testy, které jsou bez ztráty kytičky. Na stovkách si nejsme jistí a proto na této disciplíně nebodujeme. Štafeta se nám povedla za 71,75 ,ale stále s rezervou. Útok po velkém prostřiku prohráváme. Patří nám 5místo.

Sestava:Veru, Mony, Ráďa, Žanda, Markét, Mony, Juli

Okresní kolo - Třebonice(dorostenky)

Jak už je zvykem okres dorostenek trávíme v Třebonicích. Krátce po příjezdu se chystáme na testy, které pro naše štěstí jsou bez chyby. Na 100m překážek se snažíme dát uspokojivé časy a daří se. Jelikož pár z nás utrpělo zranění štafeta se skládá až na místě. Nakonec i tato disciplína není k zahození. A útok? Naše nejsilnější stránka? Katastrofa, na levém terči je problém s nástřikovým terčem a útok končíme v blbém čase. I přes to vyhráváme všechny disciplíny.

Zavodily: Monika Hašková,Veronika Dudková,Radka Kostelecká,Žanda Svobodová,Markéta Potužníková,Julie Šebková,Monika Trávová